Aranżacje wnętrz w Warszawie

OFERTA

Ofertę kierujemy głównie do osób planujących metamorfozę swojego mieszkania. Specjalnością Dekoteki są aranżacje wnętrz znajdujących się w wysłużonych mieszkaniach lub domach w Warszawie. Takie pomieszczenia też zasługują na odmianę i potrafią pokazać pełnię swojej urody.
KONSULTACJA 

to spotkanie lub cykl spotkań z projektantką, w ramach których, w zależności od oczekiwań Klienta, udzielane są porady dotyczące wyposażenia wnętrza, doboru kolorystyki, rozwiązań funkcjonalnych, meblowania oraz innych, interesujących Klienta elementów aranżacji wnętrza.
Konsultacja jest rozmową o szczegółach, ogranicza się jednak do sugestii, nie pozostawiając materiałów, z których może Klient skorzystać.

 

KONCEPCJA ARANŻACJI WNĘTRZA

przygotowana zostaje w odpowiedzi na indywidualne oczekiwanie Klienta wyrażone podczas wstępnego spotkania konsultacyjnego.
W ramach tej usługi opracowujemy propozycję zmian wystroju jednego pomieszczenia, obejmującą podstawowy projekt kolorystyczny oraz ramowy opis wyposażenia.
Do opracowania mogą być dołączone wizualizacje, obrazujące proponowane zmiany.
Będąc wstępem do aranżacji wnętrza, koncepcja nie zawiera szczegółowych projektów np. ułożenia płytek, oświetlenia itp.

 

PROJEKT WNĘTRZ

obejmuje kompleksowy projekt aranżacji wnętrz poddawanych remontowi lub nowopowstających.
Zawiera:
inwentaryzację pomieszczeń,
rzuty techniczne z umeblowaniem,
projekt sufitów,
projekt oświetlenia,
projekt podłóg, ułożenia płytek itp.
opis techniczny projektu,
projekt kolorystyczny,
wizualizacje - aranżacje wnętrz,
widoki ścian,
szczegółowy opis wyposażenia,9
projekty mebli pod wymiar,
w ramach realizacji projektu – trzykrotna pomoc w zakupach wyposażenia na terenie Warszawy.
W przypadku współpracy z poleconymi wykonawcami prac remontowych, możliwy jest nadzór autorski nad zgodnością przeprowadzanych z projektem prac.

 

Współczesne aranżacje wnętrz to przeważnie przestrzenne rozwiązania mające w sobie kilka stref funkcjonalnych, powiązanych konkretnym elementem w spójną całość. Najczęściej łączy się pokój dzienny z kuchnią i jadalnią, wiążąc stylistykę kolorami, materiałami wykończeniowymi czy meblami w określonym stylu. Brak czasu i szybkie tempo życia zmodyfikowały aranżacje wnętrz tak, by wspólna przestrzeń umożliwiała przebywanie domowników czy gości razem, jak najdłużej. Otwarta kuchnia umożliwia swobodną rozmowę z osobami siedzącymi w jadalni albo części wypoczynkowej. Nie musi też mieścić oddzielnego blatu śniadaniowego, więc przestrzeń tę wykorzystuje się pod szafki, bo miejsca do przechowywania nigdy dość. Nie wszyscy jednak lubią by nieład w kuchni był widoczny i wolą układ klasyczny z kuchnią wydzieloną ścianami, jako oddzielne pomieszczenie. W Dekotece słuchamy i akceptujemy, ale też przekonujemy do najbardziej funkcjonalnych rozwiązań.