Projektanci wnętrz w Warszawie

 

DEKOTEKA
JEST ELASTYCZNA

  

 

DEKOTEKA
JEST DOSTĘPNADEKOTEKA
SZANUJE ZDANIE KLIENTA

W naszej działalności najważniejszy jest KLIENT, potem projektowanie wnętrz, dlatego to my dostosowujemy się do Twoich potrzeb. Nasza oferta jest w pełni elastyczna abyś znalazł to, czego szukasz.
Projektanci wnętrz zapraszają, niezależnie od tego czy planujesz wielki remont czy  zmianę wystroju. Bez względu na to czy chcesz nam powierzyć kawalerkę czy duży apartament z terenu Warszawy.  

Każdy może być pewien, że poświęcimy mu dostatecznie dużo uwagi, gdyż nie podejmujemy się jednoczesnej realizacji zbyt wielu zleceń. Każdym z nich opiekuje się właścicielka firmy – Magdalena Putowska, podchodząc do każdego Klienta z jednakowym zaangażowaniem, traktując projektowanie wnętrz jak wyzwanie i przygodę. Nie pozostawia nie rozwiązanych problemów więc możesz pewny, że otrzymasz pełne wsparcie, jakiego oczekujesz od projektanta wnętrz.

Wiemy, ze o gustach się nie dyskutuje, a upodobań nie ocenia, podchodzimy więc z szacunkiem do wszystkich stawianych nam wymagań. Uważnie słuchamy naszych Klientów, by zaproponować wnętrze, które będzie odpowiadać im przede wszystkim. Projektanci wnętrz radzą, pomagają i przekonują, nie wychodząc jednak poza ramy tego, co podoba się Tobie. Nie będziemy próbować odebrać Ci prawa do decydowania o własnym mieszkaniu, bez Twojej pełnej akceptacji nie powstanie żadna koncepcja.

DEKOTEKA to działająca na terenie Warszawy, kameralna firma projektowa prowadzona przez Magdalenę Putowską - projektantkę wnętrz i perfekcjonistkę.

Domenę działania Dekoteki stanowi aranżacja i projektowanie wnętrz mieszkalnych. Poza projektowaniem mieszkań nowych, specjalizujemy się w przeprowadzaniu metamorfoz mieszkań starszych, niekiedy zaniedbanych i zapomnianych. Takie wnętrza zasługują na to, by dotknęła je magia aranżacji.

Mieszkanie w starym bloku? Domek klocek? Ciemna kawalerka? Wszystkie one mogą liczyć na szczególne zainteresowanie z naszej strony. Warszawa jest pełna mieszkań, które czekają na drugą szansę.

Projektanci wnętrz służą pomocą w uporządkowaniu przestrzeni mieszkań i domów, tworzą klimat miejsca przyjaznego, do którego z chęcią wracamy. W Dekotece zależy nam aby projekt wnętrz jak najlepiej służył Klientowi pod względem funkcjonalności, estetyki ale i upodobań.